Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА Аудит

Аудит - Аудиторські послуги. Бухгалтерські послуги. Аутсорсинг.

Аудиторська  фірма ОЛГА Аудит надає такі аудиторські послуги:


Аудиторська фірма ОЛГА Аудит надає професійні аудиторські послуги та послуги з ведення бухгалтерського обліку вже протягом 17 років. Рівень кваліфікації аудиторської фірми ОЛГА Аудит у сфері аудиту підтверджений Сертифікатами аудиторів . На даний момент в компанії працюють 12 сертифікованих аудиторів. Професіоналізм співробітників компанії ОЛГА Аудит, високий рівень їх знань в області фінансового, податкового, валютного і інвестиційного законодавства приходять на допомогу бізнесу Клієнта і сприяють його успіху.

Аудиторська фірма ОЛГА Аудит надає широкий спектр аудиторських та бухгалтерських послуг,  ґрунтуючись  на найвищих внутрішніх стандартах якості, котрі повною мірою гармонізовані з вимогами Міжнародних Стандартів Аудиту. Результатом кожного з наших проектів є своєчасне, коректне та вичерпне інформування власників бізнесу, а також вищого керівництва Клієнта для надання ним можливості оперативно приймати найбільш вдалі управлінські рішення щодо поточного провадження господарської діяльності та перспектив розвитку окремих напрямків бізнесу та підприємства в цілому.

Аудиторська фірма ОЛГА Аудит також допомагає зміцнювати довіру існуючих та потенційних інвесторів у відповідному об’єкті інвестування шляхом посилення системи контролю за бізнесом, а також через запропоновані інструменти мінімізації суттєвих ризиків, котрі виникають в процесі провадження господарської діяль­ності об’єкта інвестування в цілому та внаслідок виконання окремих угод зокрема.


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

- - Internet 
 , ,
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ