Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА Аудит

Вартість аудиторських та консалтингових послуг

Вся попередня і ознайомлювальна робота по будь-якому потенційному проекту проводиться нашою компанією абсолютно безкоштовно і є нашим внеском в успішну співпрацю з Клієнтом. Протягом такого періоду фахівці нашої компанії (аудитори та консультанти) намагаються зрозуміти потреби потенційного Клієнта в аудиторських та консалтингових послугах, визначаються можливі варіанти і підходи до надання таких послуг, терміни їх надання, склад команди виконавця, оплата послуг аудиторської компанії і інші істотні умови співпраці індивідуально у кожному конкретному випадку.

У визначенні оплати за наші послуги ми використовуємо принцип погодинної оплати. При попередньому ознайомленні з об'ємом робіт, ми прораховуємо можливі тимчасові та ресурсні витрати. Після цього – погоджуємо кількість годин і максимальну вартість. Якщо, в ході роботи, ми перевищуємо кількість узгоджених на роботу годин, Клієнт оплачує не більше обумовленої суми. Якщо на надання послуг фахівцями компанії витрачено менше робочих годин, ніж узгоджено – Клієнт оплачує тільки фактичні години роботи.

Узгоджені з Клієнтом умови співпраці закріплюються у відповідному письмовому договорі.

Погодинна ставка спеціаліста компанії при наданні  аудиторських и консультаційних послуг:

Категорія спеціаліста

         вартість, гривень/година

Партнер

2000

Старший аудитор

1500

Аудитор

1000

Асистент аудитора

500


У разі Вашої зацікавленості в наших послугах, будь ласка, зателефонуйте нам по телефону (+38 044) 545-6-777 або пришліть запит на електронну пошту olga@audit.com.ua

Відповідальні фахівці нашої компанії зможуть відповісти на всі Ваші питання. При необхідності, ми направимо Вам лист із запитаннями, інформація з якого дозволить конкретизувати потребу в аудиторських, консалтингових і бухгалтерських послугах і / або проведемо з Вами ділову зустріч, на якій обговоримо всі необхідні аспекти нашої можливої роботи.

Сподіваємося, що результатом таких попередніх заходів буде наша довгострокова і взаємовигідна співпраця.


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

- - Internet 
 , ,
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ