Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо податкових наслідків з ПДВ при поверненні товару нерезиденту

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 20.09.2018 р. N 4095/6/99-95-42-03-15/ІПК пояснила про податкові наслідки щодо ставки оподаткування ПДВ у випадку повернення товару нерезиденту в режимі "реекспорт".

Так, відповідно до підпункту "г" пункту 185.1 ПКУ об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з вивезення товарів за межі митної території України. Згідно із підпунктом "б" підпункту 195.1.1 ПКУ операції з вивезення товарів за межі митної території України у митному режимі реекспорту, якщо товари поміщені у такий режим відповідно до пункту 5 частини першої статті 86 Митного кодексу, оподатковуються за нульовою ставкою.

Таким чином, операція з вивезення за межі митної території України у митному режимі реекспорту товару, який ввозився на митну територію України у митному режимі імпорту, у зв'язку з його поверненням продавцю - нерезиденту, оподатковується ПДВ за нульовою ставкою та відображається у рядку 2 Декларації.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 20.09.2018 р. N 4095/6/99-95-42-03-15/ІПК «Про визначення ставки оподаткування ПДВ»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

- - Internet 
 , ,
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ