Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо делегування іншій особі підписання видаткових касових ордерів у разі відсутності директора

Головне управління ДФС у Полтавській області в індивідуальній податковій консультації від 07.08.2018 р. N 3449/ІПК/16-31-14-04-22 надала роз’яснення щодо підписання видаткових касових ордерів у разі відсутності директора на підприємстві, що має відокремлені підрозділи, де є каси.

Так, порядок ведення касових операцій у національній валюті України, зокрема юридичними особами (крім банків) та їх відокремленими підрозділами незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, визначено Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (далі - Положення), яке затверджено постановою Правління Національного банку України N 148 від 29.12.2017 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою Правління НБУ від 24.05.2018 N 54).

Згідно з пунктом 26 розділу III Положення, видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки підписуються керівником і головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником. До видаткових ордерів додаються заяви на видачу готівки, розрахунки.

Підпис керівника установи/підприємства на видаткових касових ордерах не обов'язковий, якщо на доданих до видаткових касових ордерів документах, заявах, рахунках є його дозвільний напис.

Таким чином, право підпису видаткового касового ордера, замість головного бухгалтера, може бути делеговане іншій особі, уповноваженій керівником. Підписання видаткового касового ордера іншою особою, ніж керівник, Положенням не передбачено.

(Індивідуальна податкова консультація Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області від 07.08.2018 р. N 3449/ІПК/16-31-14-04-22 «Про надання індивідуальної податкової консультації»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

- - Internet 
 , ,
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ