Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо валютного контролю при експорті рекламних послуг

Головне управління ДФС у м. Києві в індивідуальній податковій консультації від 04.12.2018 р. № 5091/ІПК/26-15-14-06-04-31 надала роз’яснення щодо застосування валютного контролю при експорті рекламних послуг.

Так, відповідно до ч.1 ст.1 Закону України від 23.09.94 р. № 185/94-ВР «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» (далі — Закон № 185), виручка резидентів у іноземній валюті від експорту продукції підлягає зарахуванню на їх валютні рахунки в уповноважених банках у строки виплати заборгованостей, зазначені в контрактах, але не пізніше 180 календарних днів з дати митного оформлення (виписки вивізної вантажної митної декларації) такої продукції, що експортується, а в разі експорту робіт, транспортних послуг — з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання транспортних послуг. Перевищення зазначеного строку потребує спеціального висновку центрального органу виконавчої влади. Виручка резидента за експортним зовнішньоекономічним договором (контрактом) вважається перерахованою на його банківський рахунок за заявою резидента, якщо належна сума врегульована Експортно-кредитним агентством.

Вищевказане не поширюються на експорт послуг (крім транспортних і страхових), прав інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав.

Таким чином, норми Закону № 185 не поширюються на експорт рекламних послуг.

Також в індивідуальній податковій консультації податківці нагадують, що незабаром (з 07.02.2019 р.) введуть в дію Закон України від 21.06.2018 р. № 2473-VIII «Про валюту і валютні операції». Згідно з цим Законом НБУ вправі встановлювати граничні строки розрахунків за операціями резидентів з експорту продукції, робіт, послуг, прав інтелектуальної власності та (або) інших немайнових прав.

(Індивідуальна податкова консультація Головного управління Державної фіскальної служби України в м. Києві від 04.12.2018 р. № 5091/ІПК/26-15-14-06-04-31)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

- - Internet 
 , ,
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ