Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо заповнення РК при поверненні продукції, операції з постачання якої звільнені від ПДВ

Державна податкова служба України в індивідуальній податковій консультації роз’яснила, як заповнити розрахунок коригування до податкової накладної, складеної за операцією, звільненою від оподаткування ПДВ.

В консультації розглянута ситуація при якій платник ПДВ здійснює операції з постачання програмної продукції, звільнені від обкладення ПДВ згідно з п. 26 підрозділу 2 р. XX ПКУ. Але через деякий час покупець повертає таку продукцію.

У такому разі, при поверненні покупцем продукції, яка була йому поставлена із застосуванням режиму звільнення від оподаткування ПДВ, платник податку — постачальник складає розрахунок коригування до податкової накладної, складеної за операцією з постачання такої продукції, який підлягає реєстрації в ЄРПН постачальником.

Розрахунок коригування заповнюється у порядку, передбаченому для податкових накладних.

Реквізити заголовної частини розрахунку коригування повинні відповідати аналогічним реквізитам податкової накладної, до якої складається такий розрахунок коригування.

У розділі А табличної частини розрахунку коригування, що складається у зв’язку з поверненням покупцем продукції, яка була поставлена без ПДВ (операції з постачання якої звільнялися від оподаткування ПДВ), заповнюється лише рядок VIII. У розділі Б табличної частини такого розрахунку коригування у графі 2.1 вказується відповідний код причини коригування та заповнюються відповідні графи.

(Індивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 28.10.2019 р. № 1049/6/99-00-07-03-02-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

- - Internet 
 , ,
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ