Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо реєстрації РРО у разі доставки товарів покупцю

Державна податкова служба України в індивідуальній податковій консультації надала роз’яснення чи буде вірним при реєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі - РРО) вказувати адресу господарської одиниці - юридичну адресу, у разі доставки товарів покупцю.

Фахівці ДПС нагадали, що відповідно до пункту 2 розділу II Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Мінфіну від 21.01.2016 р. N 13, розрахунковий документ повинен містити найменування та адресу господарської одиниці.

У випадках доставки товару покупцю суб’єкт господарювання може використовувати портативний РРО, який дозволяє проводити розрахункові операції безпосередньо на місці, де реалізуються товари чи надаються послуги та здійснюються розрахункові операції.

Реєстрація портативного РРО здійснюється у загальному порядку.

При цьому портативний РРО може реєструватись на господарської одиниці, що є стаціонарним об’єктом або пересувним об’єктом.

У заяві на реєстрацію портативного РРО зазначають назву та адресу господарської одиниці, де будуть реалізовуватись товари (надаватись послуги) та здійснюватись розрахункові операції.

Якщо реєструєте портативний РРО за адресою стаціонарного об'єкта, такий РРО слід використовувати за цією адресою. Розрахунковий документ, що засвідчує доставку товару (надання послуги), повинен містити адресу розташування цього стаціонарного об'єкта.

Також портативні РРО можуть реєструватись на кур'єрську службу доставки (автомобіль тощо) та використовуватись кур'єром безпосередньо на місці реалізації товару чи наданні послуги.

У такому випадку у розрахунковому документі, що засвідчує доставку (продаж) товару (надання послуг), мають зазначатись реквізити транспортного засобу.

Таким чином, для реєстрації РРО на кур’єрську службу доставки суб’єкт господарювання у пункті 3 реєстраційної заяви має зазначити реквізити транспортного засобу (автомобіля, мотоцикла тощо), а також попередньо повідомити контролюючий орган про такий транспортний засіб як про об’єкт оподаткування, відповідно до вимог пункту 63.3 ПКУ.

(Індивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 03.10.2019 р. № 570/6/99-00-05-04-01-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

- - Internet 
 , ,
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ