Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо застосування РРО при отриманні послуг через онлайн доступ до сайту

Головне управління ДПС в Харківській області в індивідуальній податковій консультації надало роз’яснення щодо необхідності застосування РРО у випадку безготівкової оплати за допомогою платіжних карт Visa і MasterCard у разі надання інформаційних послуг (доступ до інформаційних матеріалів, версій книг в електронному вигляді тощо) за допомогою мережі Інтернет.

В описаному випадку РРО не використовують, якщо не визначено місце розрахунків, проведених у безготівковій формі за допомогою платіжних карт.

Проте під час оплати покупцем замовлених на сайті підприємства (підприємця) послуг платіжною картою Visa і MasterCard та ін. (інтернет-еквайрінг, оплата через сайт) РРО є обов’язковим. Розрахунковий документ у такому випадку надають споживачу під час надання послуги, окремо за кожну проведену розрахункову операцію, із зазначенням форми оплати – безготівковий розрахунок (оплата тощо).

Таку позицію фахівці ДПС пояснюють визначенням понять «розрахункова операція» та «місце проведення розрахунків» в ст. 2 Закону про РРО.

(Індивідуальна податкова консультація Головного управління Державної податкової служби України у Харківській області від 05.12.2019 р. № 1739/ІПК/20-40-05-10-21)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

- - Internet 
 , ,
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ