Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо друку декількох Z-звітів за зміну

Державна податкова служба України в індивідуальній податковій консультації надала роз’яснення, чи можна підприємству друкувати декілька Z-звітів за зміну та чи передбачена за це відповідальність.

Фахівці ДПС нагадали, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та безготівковій формах (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій (п. 9 ст. 3 Закону № 265).

При цьому максимальна кількість таких фіскальних звітних чеків чинним законодавством не встановлена.

Отже, у разі здійснення розрахункових операцій суб'єкт господарювання зобов'язаний роздрукувати на РРО не менше одного фіскального чеку.

Також фахівці ДПС повідомили, що відповідальність за друкування декількох Z-звітів за зміну у разі додержання всіх процедурних моментів чинним законодавством не встановлена.

(Індивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 21.06.2019 р. № 2858/6/99-99-14-05-01-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

- - Internet 
 , ,
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ